części do case

Firma Atlas Copco

Atlas Copco to przedsiębiorstwo zajmujące się wynajmem, sprzedażą i również naprawą urządzeń połączonych z tematyką technik górnictwa i również budownictwa, technik sprężonego powietrza, oraz technik przemysłowych. Przedsiębiorstwo to jest znane na całym świecie, a narzędzie, którym rozporządza stosowany jest do międzynarodowych projektów. W Polsce reprezentantem firmy jest Atlas Capco Polska sp. z o.o., zaś jego główne biuro znajduje się w Warszawie.
Firma ta rozporządza produktami podzielonymi na trzy grupy. Pierwszą z nich są maszyny takie jak sprężarki i generatory, części do case a wśród nich można wyróżnić: sprężarki stacjonarne, mobilne, urządzenia do uzdatniania powietrza, generatory prądu, turbo ekspandery ,a także sprężarki gazów procesowych. Inną grupą sprzętów są maszyny budowlane i górnicze takie jak: wiertarki pneumatyczne, różnego typu wiertnice, narzędzia do wyburzania, wozy podziemne, maszyny do prac drogowych i również sprzęty geoinżynieryjne. Firma zajmuje się też produkcją i wynajmem narzędzi pneumatycznych oraz układów montażowych.
Atlas copco to przedsiębiorstwo, jakie wyjątkową uwagę kieruje na wydajność i jakość proponowanych usług i sprzętu. Ważnym aspektem wyróżniającym tę firmę jest dbałość o bezpieczeństwo i oszczędność energii. Dzięki tym cechom oraz solidnym produktom firma zajmuje czołowe miejsce na świecie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s